Tingimused

„Kuues mees“ on Saku Õlletehase AS-i poolt läbiviidav meelelahutuslik kampaania alguskuupäevaga 01.04.2022 ja kestab kuni auhindade väljaloosimiseni 5. augustil 2022.

Kampaanias võivad osaleda kõik üle 18-aastased isikud.

Osalemiseks tuleb täita veebiaadressil www.voidujanu.ee registreerimisvorm oma eesnime, perekonnanime, telefoni ja e-maili aadressiga ning nõustuda kampaania tingimustega.

Kampaanias osalemisega annab osaleja Saku Õlletehas AS-ile nõusoleku töödelda oma isikuandmeid kampaania auhindade loosimisel võitja väljaselgitamiseks, võitja nime avaldamiseks ja selle edastamiseks võidu kättesaamiseks ning muudel turunduslikel eesmärkidel (sh kommertspakkumiste saamiseks).

Kampaania raames kogutud isikuandmed kustutatakse korraldaja poolt 3 nädala jooksul pärast kampaania lõppemist. Loosimises osalemisega Saku Originaali ostukohustust ei kaasne.

Loosimine toimub ja võitjad selguvad 05.08.2022. Võitjatega võtab Saku Õlletehase AS otse ühendust ning võitjate nimed avaldatakse ka www.voidujanu.ee veebilehel.

Võidufond

1.  3 x kaheinimese pakett Eurobasket 2022 finaalturniirile Itaaliasse, mis sisaldab lennupileteid (Tallinn-Milaano-Tallinn), 3 mängu piletid (2. kategooria, Eesti vs Horvaatia, Eesti vs Suurbritannia, Eesti vs Kreeka), 3 ööd kaheses toas 4* hotellis, mis asub Milaano pearaudteejaama läheduses koos hommikusöögiga, shuttle buss mängupäeval (hotell-mängusaal-hotell)

2. 1000 karpi Saku 0,33L klaase (6 klaasi karbis).

Kampaanias ei saa osaleda Saku Õlletehase AS, reklaamiagentuuri ega loosikampaaniat läbiviivate toitlustusasutuse töötajad.

Saku Õlletehas jätab endale õiguse kampaania reegleid ette teatamata muuta.

Tutvu ka Saku Õlletehase privaatsuspoliitikaga: https://saku.ee/et/privaatsuspoliitika/