Saku
Tagasi avalehele

Tingimused

„30 aastat Sakut“ on Saku Õlletehase AS-i poolt läbiviidav meelelahutuslik kampaania alguskuupäevaga 01.04.2023 ja kestab kuni 31. augustini 2023.

Kampaanias võivad osaleda kõik üle 18-aastased isikud.

Osalemiseks tuleb täita veebiaadressil www.voidujanu.ee registreerimisvorm oma eesnime, perekonnanime, telefoni ja e-maili aadressiga ning nõustuda kampaania tingimustega.

Kampaanias osalemisega annab osaleja Saku Õlletehas AS-ile nõusoleku töödelda oma isikuandmeid kampaania auhindade loosimisel võitja väljaselgitamiseks, võitja nime avaldamiseks ja selle edastamiseks võidu kättesaamiseks ning muudel turunduslikel eesmärkidel (sh kommertspakkumiste saamiseks).

Kampaania raames kogutud isikuandmed kustutatakse korraldaja poolt 3 nädala jooksul pärast kampaania lõppemist. Loosimises osalemisega Saku toodete ostukohustust ei kaasne.

Loosimine toimub ja võitjad selguvad 11.09.2023. Võitjatega võtab Saku Õlletehase AS otse ühendust ning võitjate nimed avaldatakse ka www.voidujanu.ee veebilehel. 

Võidufond: 

  1. Peaauhind: Kolmekümneks aastaks tasuta jooke Saku Õlletehase toodangust. 

Auhinna lunastamise tingimused: 

  • Kogu aastane auhinna kogus tuleb korraga välja lunastada. 
  • Arvestuslikult on ühe kuu auhinnafond on 2 kasti/plokki/kohvrit toodet (ühes kastis 20-24 ühikut jooke, ühes plokis ja kohvris 24 ühikut jooke). 
  • Aasta arveldus on kalendriaasta järgi, st igas kalendriaastas saab teha 1 tellimuse.
  • Iga-aastased võidutellimused peab edastama: tellimused@saku.ee.
  • Võidujoogid saab kätte tellimusnumbri alusel Saku Õlletehase laost.
  1. 1000 karpi Saku 0,33L klaase (6 klaasi karbis).

Kampaanias ei saa osaleda Saku Õlletehase AS, reklaamiagentuuri ega loosikampaaniat läbiviivate toitlustusasutuse töötajad.

Saku Õlletehas jätab endale õiguse kampaania reegleid ette teatamata muuta.

Tutvu ka Saku Õlletehase privaatsuspoliitikaga:

https://saku.ee/et/privaatsuspoliitika/